Menü

info@antalyacicekhaliyikama.com

Antalya Battaniye Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Antalya Çiçek Battaniye Yıkama Fabrikası olarak; müşterilerimizin kışın soğuktan korunmasını sağlayan Battaniyelerinin temiz ve hijyenik olması için, Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Battaniyeler, bizlerin kışın en sık kullandığı soğuktan koruyucu ürünler arasında gelmektedir. Dolayısı ile en çok mikrop, toz, toprak veya bakteri gibi haşereler ile de karşı karşıya kalan ürün konumundadır.

Battaniye Yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Çiçek Halı Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Battaniyelerinizin ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz. Ürününüzden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Antalya Battaniye Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 5 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan bir çok firma olduğunun da bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Her battaniyenin yıllık en az 1 kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmayı veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Battaniyeleriniz en soğuk kış günlerinde, sarılabileceğiniz en sadık dostunuz...

 

Battaniye Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama fiyatları, firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir. Battaniyeniz ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...