2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,adana kereste,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Halı Yıkama Firmalari,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,OTO GÖÇÜK ONARIMI,ADANA BOYASIZ OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,ADANA OTO ÇİZİK GİDERME ONARIM MERKEZİ,ADANA VAKUMLU GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,DERİN ÇİZİK ONARIMI,PARK HASARI ONARIMI,OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,OTO GÖÇÜK,ADANA DOLU HASARI OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,KURUMSAL OTO GÖÇÜK ,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,Adana Boyasız Vakumlu Oto Göçük Merkezi,kuru temizleme poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Otomatik Halı Yıkama Makinası,İş Makinaları Yedek Parçaları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Niğde Halı Yıkama,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,
Menü

(0542) 689 03 36

(0553) 472 14 19

info@antalyacicekhaliyikama.com

BİZİ TANIYIN

Antalya Çiçek Halı Yıkama firması 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Firmamız sadece Halı Yıkama işlemlerini yapmamaktadır. Bunun yanında; kilim yıkama, koltuk yıkma, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı yıkama gibi genel temizik hizmetleri sınıfından olan işlemleri yapmaktadır.Antalya Halı Yıkama

Firma yetkilisi Cengiz YUMRUTAŞ yönetimindeki Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında yapılan işin kalitesi gösterilebilir.

Firmamızda kullandığımız son teknoloji makineler ve halı şampuanları ile ürünleriniz ilk gün ki gibi yeni ve temiz olacağından şüpheniz olmasın.

Antalya'da bir çok Halı Yıkama firması bulunmaktadır. Bunların içlerinde köklü firmalar olduğu gibi aracılık yapan bir çok firma olduğunu biliyoruz. Piyasaya en uygun fiyatlarla  ve en kaliteli şekilde hizmet verdiğimizden asla şüpheniz olmasın. Referanslarımız, size bizi anlatacaktır.

Halı Yıkama işlemlerini, garantili bir şekilde kendi firmamızda yapmaktayız ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Çiçek Halı Yıkama Merkezi; müşterilerinin, temizlik sonrası takibini yapmakta ve sürekli diyaloğ halinde olduğunu zaman için göreceğinizden eminiz. 

Hijyen ve Güvenilir Halı, Yorgan, Kilim, Koltuk ve Battaniye Temizliği ile hastalıkların önüne geçeceğimizden  eminiz.

Şirketimiz halı yıkama sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, HİJYEN VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Halı, Yorgan, Battaniye, Kilim ve Koltuk yıkama ile ilgili müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ürünler için en doğru ve doğal ilaçlar kullanılarak, hijyen ve temizlik konusunda alanında en iyi hizmeti veren firma olmayı amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi ve kullandığı malzemeler ile fark yaratan organik temizlik ürünleri ile faaliyet gösterdiği Antalya'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir.