Menü

info@antalyacicekhaliyikama.com

BİZİ TANIYIN

Antalya Çiçek Halı Yıkama firması 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Firmamız sadece Halı Yıkama işlemlerini yapmamaktadır. Bunun yanında; kilim yıkama, koltuk yıkma, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı yıkama gibi genel temizik hizmetleri sınıfından olan işlemleri yapmaktadır.Antalya Halı Yıkama

Firma yetkilisi Cengiz YUMRUTAŞ yönetimindeki Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında yapılan işin kalitesi gösterilebilir.

Firmamızda kullandığımız son teknoloji makineler ve halı şampuanları ile ürünleriniz ilk gün ki gibi yeni ve temiz olacağından şüpheniz olmasın.

Antalya'da bir çok Halı Yıkama firması bulunmaktadır. Bunların içlerinde köklü firmalar olduğu gibi aracılık yapan bir çok firma olduğunu biliyoruz. Piyasaya en uygun fiyatlarla  ve en kaliteli şekilde hizmet verdiğimizden asla şüpheniz olmasın. Referanslarımız, size bizi anlatacaktır.

Halı Yıkama işlemlerini, garantili bir şekilde kendi firmamızda yapmaktayız ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Çiçek Halı Yıkama Merkezi; müşterilerinin, temizlik sonrası takibini yapmakta ve sürekli diyaloğ halinde olduğunu zaman için göreceğinizden eminiz. 

Hijyen ve Güvenilir Halı, Yorgan, Kilim, Koltuk ve Battaniye Temizliği ile hastalıkların önüne geçeceğimizden  eminiz.

Şirketimiz halı yıkama sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, HİJYEN VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Halı, Yorgan, Battaniye, Kilim ve Koltuk yıkama ile ilgili müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ürünler için en doğru ve doğal ilaçlar kullanılarak, hijyen ve temizlik konusunda alanında en iyi hizmeti veren firma olmayı amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi ve kullandığı malzemeler ile fark yaratan organik temizlik ürünleri ile faaliyet gösterdiği Antalya'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir.