adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
Menü

(0542) 689 03 36

(0553) 472 14 19

info@antalyacicekhaliyikama.com

BİZİ TANIYIN

Antalya Çiçek Halı Yıkama firması 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Firmamız sadece Halı Yıkama işlemlerini yapmamaktadır. Bunun yanında; kilim yıkama, koltuk yıkma, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı yıkama gibi genel temizik hizmetleri sınıfından olan işlemleri yapmaktadır.Antalya Halı Yıkama

Firma yetkilisi Cengiz YUMRUTAŞ yönetimindeki Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında yapılan işin kalitesi gösterilebilir.

Firmamızda kullandığımız son teknoloji makineler ve halı şampuanları ile ürünleriniz ilk gün ki gibi yeni ve temiz olacağından şüpheniz olmasın.

Antalya'da bir çok Halı Yıkama firması bulunmaktadır. Bunların içlerinde köklü firmalar olduğu gibi aracılık yapan bir çok firma olduğunu biliyoruz. Piyasaya en uygun fiyatlarla  ve en kaliteli şekilde hizmet verdiğimizden asla şüpheniz olmasın. Referanslarımız, size bizi anlatacaktır.

Halı Yıkama işlemlerini, garantili bir şekilde kendi firmamızda yapmaktayız ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Çiçek Halı Yıkama Merkezi; müşterilerinin, temizlik sonrası takibini yapmakta ve sürekli diyaloğ halinde olduğunu zaman için göreceğinizden eminiz. 

Hijyen ve Güvenilir Halı, Yorgan, Kilim, Koltuk ve Battaniye Temizliği ile hastalıkların önüne geçeceğimizden  eminiz.

Şirketimiz halı yıkama sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, HİJYEN VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Halı, Yorgan, Battaniye, Kilim ve Koltuk yıkama ile ilgili müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ürünler için en doğru ve doğal ilaçlar kullanılarak, hijyen ve temizlik konusunda alanında en iyi hizmeti veren firma olmayı amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi ve kullandığı malzemeler ile fark yaratan organik temizlik ürünleri ile faaliyet gösterdiği Antalya'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir.