Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Firmalari,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,Prizma Özel Öğretim Kursu,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,adana doğalgaz firmaları,adana doğalgaz,adana doğalgaz fiyatları,buderus yetkili servis,vaillant kombi servisi adana,bosch servis adana çukurova,adana baymak yetkili servis,adana daikin,adana seo,Ataşehir Evden Eve Nakliyat,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası,Otomaik Halı Yıkama Makinası,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Oto Ekspertiz Adana,Adıyaman Tütünü, Çelikhan Tütünü,
Menü

(0242) 417 52 53

(0542) 689 03 36

(0553) 472 14 19

info@antalyacicekhaliyikama.com

BİZİ TANIYIN

Antalya Çiçek Halı Yıkama firması 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Firmamız sadece Halı Yıkama işlemlerini yapmamaktadır. Bunun yanında; kilim yıkama, koltuk yıkma, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı yıkama gibi genel temizik hizmetleri sınıfından olan işlemleri yapmaktadır.Antalya Halı Yıkama

Firma yetkilisi Cengiz YUMRUTAŞ yönetimindeki Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında yapılan işin kalitesi gösterilebilir.

Firmamızda kullandığımız son teknoloji makineler ve halı şampuanları ile ürünleriniz ilk gün ki gibi yeni ve temiz olacağından şüpheniz olmasın.

Antalya'da bir çok Halı Yıkama firması bulunmaktadır. Bunların içlerinde köklü firmalar olduğu gibi aracılık yapan bir çok firma olduğunu biliyoruz. Piyasaya en uygun fiyatlarla  ve en kaliteli şekilde hizmet verdiğimizden asla şüpheniz olmasın. Referanslarımız, size bizi anlatacaktır.

Halı Yıkama işlemlerini, garantili bir şekilde kendi firmamızda yapmaktayız ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Çiçek Halı Yıkama Merkezi; müşterilerinin, temizlik sonrası takibini yapmakta ve sürekli diyaloğ halinde olduğunu zaman için göreceğinizden eminiz. 

Hijyen ve Güvenilir Halı, Yorgan, Kilim, Koltuk ve Battaniye Temizliği ile hastalıkların önüne geçeceğimizden  eminiz.

Şirketimiz halı yıkama sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, HİJYEN VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Halı, Yorgan, Battaniye, Kilim ve Koltuk yıkama ile ilgili müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ürünler için en doğru ve doğal ilaçlar kullanılarak, hijyen ve temizlik konusunda alanında en iyi hizmeti veren firma olmayı amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi ve kullandığı malzemeler ile fark yaratan organik temizlik ürünleri ile faaliyet gösterdiği Antalya'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir.