SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,
Menü

(0242) 417 52 53

(0542) 689 03 36

(0553) 472 14 19

info@antalyacicekhaliyikama.com

Halı, Yorgan, Battaniye, Kilim, Koltuk Yıkama Hizmetleri

Antalya Çiçek Halı Yıkama Merkezi olarak; genel anlamda bir biri ile bağlantılı temizlik hizmeteleri sınıfından olan işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bu hizmetlerimizin içine Halı Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Kilim Yıkama, Koltuk Yıkama işlemlerini barındırmaktayız.

Hizmetlerimiz gereği başka işlemler yapmamaktayız. Ayrıca Çiçek halı yıkama aracı bir kurum değildir. Hizmetlerimizden aracılık yaparak ücret kazanmamaktayız. Sizden aldığımız tüm ürünlerin temizliğini, merkezimizde bizim kontrolümüzde gerekli işlemler yapıldıktan sonra size geri teslim edilecektir.

Hizmetlerimizi genel olarak nasıl yaptığımızı, hangi işlemlere maruz kaldıklarını veya detay kısımlarını öğrenmek için yan tarafta bulunan menümüzden tıklayarak veya telefon ile de öğrenebilirsiniz.