Menü

info@antalyacicekhaliyikama.com

Antalya Kilim Yıkama, Temizleme

Antalya Halı Yıkama

Antalya Kilim Yıkama olarak; müşterilerimizin yıl içinde her daim kullanabileceği kilimlerin temiz ve hijyenik olması için, Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kilimler, bölgeden bölgeye farklı ortamlarda kullanılabilmektedir. Bazen halı altına, bazen beton üstüne, bazen karyola üstüne, bazen de direk serilerekte kullanılmaktadır. Dolayısı ile sürekli birşeylere maruz kalan konumundadır. Sürekli kullanılan bir kilimin ne kadar temiz olabileceğide ortadadır.

Kilim Yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Çiçek Halı Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Kilimlerinizin ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz. Ürününüzden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Antalya'da Kilim Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 5 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan bir çok firma veya aracının da olduğunun bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını, sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Her Kilimın yıllık en az 2 kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmayı veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Kilimleriniz; yaz, kış kullanbileceğiniz ve en çok yıpranmaya maruz kalan ve en çok temizliği hak eden evimizin vazgeçilmezi parçalardır...

 

Kilim Yıkama Fiyatları

Kilim Yıkama fiyatları, firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir. Kilimleriniz ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...