Menü

info@antalyacicekhaliyikama.com

Antalya Yatak Örtüsü Yıkama, Temizleme

Antalya Halı Yıkama

Antalya Yatak Örtüsü Yıkama olarak; müşterilerimizin yıl içinde her daim kullanabileceği Yatak Örtülerin temiz ve hijyenik olması için, Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yatak Örtüleri; yatak odalarının vazgeçilmez bir parçası durumundadır. Çünkü yatak üstüne serilmesi gereken ve evimizin vizyonu konumundaki parçalarıdır. Battaniye, Yorgan gibi bizi kışın en sert soguklardan koruyan malzemelerin, gün içinde temiz ve hijyen kalması için üzerine serilebilecek çoğu zaman vitrin konumdaki koruyucu malzemelerin ortam şartlarına göre bir çok bakteri, toz, toprak veya dış etkenlere karşı karşıya kalan ilk örtüdür. Dolayısı ile sağlığımız için temizlik, temizlik için sağlık kavramlarını asla unutmamalıyız. Hayatımızın 1/3 birinin yatak odasında geçtiğini düşünürsek eğer sağlığımız için yatak odasındaki yatak örtüsü, battaniye, yorgan, yatak temizliğinin önemi sanrıım daha çok ortaya çıkacaktır.

Yatak Örtüsü Yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Çiçek Yatak Örtüsü Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Yatak Örtülerinizin ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz. Ürününüzden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Antalya'da Yatak Örtüsü Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 10 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan bir çok firma veya aracının da olduğunun bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını, sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Her Yatak Örtüsünün yıllık en az 2 kez(bölgeden bölgeye farklılık gösterebilir - ortalama), bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmasıyı veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Yatak Örtüleriniz; yaz, kış kullanabileceğiniz ve en çok yıpranmaya maruz kalan ve en çok temizliği hak eden, yatak odalarımızın vazgeçilmez parçalardır...

 

Yatak Örtüsü Yıkama Fiyatları

Yatak Örtüsü Yıkama fiyatları, firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir. Yatak Örtüleriniz ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...