Menü

info@antalyacicekhaliyikama.com

Antalya Yatak Yıkama, Temizleme

Antalya Halı Yıkama

Antalya Yatak Yıkama olarak; müşterilerimizin yıl içinde her daim kullanabileceği Yataklerın temiz ve hijyenik olması için, Türkiye'nin kullandığı en kaliteli ve organik temizlik malzemeleri ile yıkanmasını veya temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yataklar, bölgeden bölgeye farklı ortamlarda(bazen yer üstünde, bazen kanepe üzerinde, bazen karyola üzerinde) kullanılabilmektedir. Yataklar, ücutlarımız ile en çok temas halinde olan evimizin vazgeçilmez parçlarıdır. dolayısı ile beden saglığımız için, yatak temizliği en önemli konular arasındadır. Yatakların belirli zaman aralıkları ile temizlenmesi, yıkanması gerekmektedir. Hatta ve hatta zamanz aman güneşlendirmek dahi bazı mikroorganizmaların yok olmasına neden olacaktır. Tabi güneş ışınları yatak örtüsüne direk bir şekilde asla vurmaması gerektiğini de buradan dile getirmiş olalım. Yanlış bilinen bir çok teknik e detaylar için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Yatak Yıkama ile ilgili teknikleri bilmiyorsak eğer, her ne kadar temizlik malzemesi de kullanılsa, yıkansa dahi üzerilerindeki bazı mikroplardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden doğru teknikler ve ortam şartlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Çiçek Yatak Yıkama Merkezi olarak; ne yaptığımızdan eminiz. Yataklerinizin ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik olacağını size garanti edebiliriz. Ürününüzden memnun kalmadığınız taktirde 7 / 24 servis ağımız aracılığıyla ürününüzü sizden ücretsiz bir şekilde teslim alacağımızı biliyor musunuz?

Antalya'da Yatak Yıkama yapan firmalar arasında kendimizi ilk 10 arasında görüyoruz diyebiliriz. Düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan bir çok firma veya aracının da olduğunun bilincindeyiz. Fakat sağlığınız ile oynamamaları gerektiğinin en güzel cevabını, sizlerin vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Her Yatakın yıllık en az 2 kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmayı veya temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Yataklerınız; hayatımızın her aşamasında kullanbileceğimiz, en çok yıpranmaya maruz kalan ve en çok temizliği hak eden evimizin, bedenimizin vazgeçilmezi parçalardır...

 

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama fiyatları, firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir. Yatakleriniz ne kadar kötü durumda dahi olsa fiyatlarımız değişmemektedir.

Fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz...